Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Survivor (ΣΚΑΪ)

06 Jul 2017 13:22 - 06 Jul 2017 17:42 #201176 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Μεγάλος νικητής του Survivor ο Γιώργος Αγγελόπουλος!


Ο Γιώργος Αγγελόπουλος, ο γνωστός «Ντάνος», είναι ο νικητής του παιχνιδιού Survivor του ΣΚΑΪ, που κερδίζει το έπαθλο των 100.000 ευρώ!

Ο μεγάλος τελικός του Survivor ολοκληρώθηκε και μαζί του ένα υπέροχο ταξίδι πέντε μηνών, τόσο για τους παίκτες όσο και για το τηλεοπτικό κοινό.

Όλοι οι παίκτες που αγωνίστηκαν στο Survivor βρέθηκαν και σήμερα στο άλσος Βεΐκου, προκειμένου να δώσουν το παρών στον τελικό και να κλείσουν όλοι μαζί αυτή την πορεία.

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος και ο Μάριος Πρίαμος Ιωαννίδης ήταν τα πρόσωπα, πάνω στα οποία ήταν όλα τα βλέμματα στραμμένα. Οι δύο παίκτες κατάφεραν να επιβιώσουν στο Survivor και άξια βρέθηκαν σήμερα στον μεγάλο τελικό.

Στο θέατρο του Άλσους Βεϊκου επικράτησε πανικός, όταν οι δύο φιναλίστ βγήκαν στη σκηνή ενώ το αδιαχώρητο έγινε όταν ο Ντάνος ανακοινώθηκε νικητής από τον Σάκη Τανιμανίδη.

Πρόκειται για τους καλύτερους παίκτες και φυσικά τους πιο αγαπημένους του κοινού.

ΠΗΓΗ: skai.gr
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jul 2017 16:18 #201712 by Νικηφόρος Μητράκος
Για ποιο λόγο τους έχουν βγάλει σε φακελάκια; Το είδα σε περίπτερο και έφριξα

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jul 2017 16:27 #201716 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

Phobos wrote: Για ποιο λόγο τους έχουν βγάλει σε φακελάκια; Το είδα σε περίπτερο και έφριξα


Tα είδα και εγώ, ότι να ναι πραγματικά. Ε για να βγάλουν λεφτά από τίποτα παιδάκια που μπορεί να το έβλεπαν.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jul 2017 16:49 #201725 by Νικηφόρος Μητράκος

Shikabane_Hime7 wrote: Tα είδα και εγώ, ότι να ναι πραγματικά. Ε για να βγάλουν λεφτά από τίποτα παιδάκια που μπορεί να το έβλεπαν.


Ρε φίλε, άλλο να έχει τη μάπα του σκοτεινού μάγου, του άσπρου δράκου ή έστω του Fabian Assman της Velez Sarsfield και άλλο να έχει τη μάπα του Ντάνου που παίζει για εκατό χιλιάρικα. Είμαι περίεργος πόσοι τα αγοράζουν.
The following user(s) said Thank You: Παναγιώτης Πολυδεύκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jul 2017 22:28 #201760 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

Phobos wrote:

Shikabane_Hime7 wrote: Tα είδα και εγώ, ότι να ναι πραγματικά. Ε για να βγάλουν λεφτά από τίποτα παιδάκια που μπορεί να το έβλεπαν.


Ρε φίλε, άλλο να έχει τη μάπα του σκοτεινού μάγου, του άσπρου δράκου ή έστω του Fabian Assman της Velez Sarsfield και άλλο να έχει τη μάπα του Ντάνου που παίζει για εκατό χιλιάρικα. Είμαι περίεργος πόσοι τα αγοράζουν.


Με τις κάρτες μπορείς να παίξεις κιόλας, με αυτά τι;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Jul 2017 13:51 #202931 by Lyricaldemon
Replied by Lyricaldemon on topic Survivor (ΣΚΑΪ)
Πες τα χρυσόστομε....Οι μισοί ερασιτέχνες καλύτεροι από αυτούς τους δυο είμαστε...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification