Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Είστε νέος στο site? Συστηθείτε εδώ!

17 Mar 2016 11:33 #178150 by tsias1990
Τσίας Χρήστος νεος στο online gaming παιζω στο uplay τωρα the division username:RunBetterOmg add me! :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Mar 2016 08:57 #178675 by Minas
Καλημέρα σε όλους. Και εγώ καινούργιος το GameWorld. Είμαι 37 χρονών , και παίζω games από μικρό παιδάκι 6-7 χρονών Ο θειος μου τότε είχε μαγαζί με Arcades... Έχω περάσει από όλα τα  genres των games , και πλέον αγαπημένα , racing , action rpg s, και PES ( που δυστυχώς το καταντήσανε αυτό το άθλιο scripting- no control game που είναι σήμερα). Επίσης ένα σύντομο 2 χρόνων πέρασμα από WOW (λίγο δύσκολη η απεξάρτηση αλλά τα κατάφερα lol..). Πλέον λόγο ελάχιστου χρόνου λόγο δουλειάς και οικογένειας , επιλεκτικά όσο μπορώ αγοράζω κάποιους τίτλους για χαλάρωμα. Αγαπημένο retro game Wonder Boy 2.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Mar 2016 18:01 #178701 by Πιέρρος Φουστέρης
Καλώς ήρθατε, Χρήστο και mstranger!

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Jul 2016 18:21 - 14 Jul 2016 18:31 #184345 by Χρηστος
Χαρηκα που μπηκα στο site σας παιδια!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Sep 2016 11:07 #188015 by Μαρκος Βεντουρης
Λοιπόν καλόπαιδα λέγομαι Μάρκος ειμαι 16 χρόνων και μένω Ελευσινα.Ειμαι αρχικά ενεργός στο σάιτ. Ασχολούμαι με το mobile gaming στο και απο games ασχολούμαι με pc,ps2,psp.Στο πίσι ασχολούμαι me platformers πιο πολυ
Αυτά
Και αν κάποιος ενδιαφέρεται για mobile gaming sto yt Markosvent Gamer
Αυτά για την γνωριμία μου
Δεν γράφω αλλα γιατί ειμαι ντροπαλός

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Sep 2016 11:14 #188016 by Πιέρρος Φουστέρης

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Dec 2016 11:32 #191604 by Panos
Καλημέρα στην παρέα! Χρόνια πολλά κατ' αρχήν, καλή χρονιά να έχουμε. Πάνος εδώ, νέος στο φόρουμ, όχι γενικά, παρακολουθώ τακτικά τα livestreams του Μάνου και το site αλλά για κάποιο λόγο καθυστέρησα να μπω και στην εδώ παρέα. Καλώς σας βρήκα και πάλι (πολύ ευχάριστο το φόρουμ στο μάτι και μοντέρνο).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Dec 2016 15:53 #191614 by Αγγελική Γοργορίνη

p4n0s17 wrote: Καλημέρα στην παρέα! Χρόνια πολλά κατ' αρχήν, καλή χρονιά να έχουμε. Πάνος εδώ, νέος στο φόρουμ, όχι γενικά, παρακολουθώ τακτικά τα livestreams του Μάνου και το site αλλά για κάποιο λόγο καθυστέρησα να μπω και στην εδώ παρέα. Καλώς σας βρήκα και πάλι (πολύ ευχάριστο το φόρουμ στο μάτι και μοντέρνο).


Δεν έχω την πολυτέλεια να σε καλωσορίσω, γιατί κι εγώ είμαι νέο μέλος αλλά δε συστήθηκα ακόμα στο site η αγενής - πίστευα ότι είναι dead topic το συγκεκριμένο, αλλά τώρα θα επανορθώσω. :P
Είμαι η Αγγελική από την Πάτρα, 23 ετών και λόγω του ότι παίζω από τόσο δα μικρή games (κυρίως στο pc), αποφάσισα να γραφτώ στο GameWorld γιατί έχει πολύ καλή συντακτική ομάδα και σαν σύνολο η σελίδα είναι φοβερή και καλοφτιαγμένη. Οπότε... καλώς σας βρήκα!

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Dec 2016 17:58 #191622 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification