Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Είστε off-topic; Γράψτε ότι θέλετε ΕΔΩ!

01 Jul 2020 18:12 #236153 by Aνέστης Αδαμίδης
Εσείς περιμένετε από το facebook να βρείτε ταίρι; Περισσότερο θα έλεγα ότι το χρησιμοποιεί κανείς για να μείνει σε επαφή με μια κοπέλα (ή ένα παλικάρι) που ήδη γνώρισε, παρά για να κάνει νέες γνωριμίες. Ή τουλάχιστον, αυτή πρέπει να είναι η χρήση του.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Jul 2020 19:27 #236191 by Sotiris Greece
Blue screen μην σου τύχει. :P
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jul 2020 02:10 - 03 Jul 2020 02:11 #236194 by Blood Prince
Οι Gamers λένε για κονσόλες νέας γενιάς αλλά εγώ μάλλον θα αναγκαστώ να αγοράσω αυτοκίνητο για επαγγελματικούς λόγους.


Η αλήθεια είναι πως δεν θέλω να ξοδέψω τόσα λεφτά γι'αυτό δεν έχω αγοράσει ακόμα αλλά μπορεί να αναγκαστώ.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jul 2020 22:35 #236214 by Aνέστης Αδαμίδης

Blood Prince wrote: Οι Gamers λένε για κονσόλες νέας γενιάς αλλά εγώ μάλλον θα αναγκαστώ να αγοράσω αυτοκίνητο για επαγγελματικούς λόγους.


Η αλήθεια είναι πως δεν θέλω να ξοδέψω τόσα λεφτά γι'αυτό δεν έχω αγοράσει ακόμα αλλά μπορεί να αναγκαστώ.

Μηχανάκι δεν έχεις για να βολευτείς; Και να δανείζεσαι αυτοκίνητο από τους δικούς σου για όταν βρέχει.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jul 2020 23:36 #236219 by Blood Prince

TheReaper wrote:

Blood Prince wrote: Οι Gamers λένε για κονσόλες νέας γενιάς αλλά εγώ μάλλον θα αναγκαστώ να αγοράσω αυτοκίνητο για επαγγελματικούς λόγους.


Η αλήθεια είναι πως δεν θέλω να ξοδέψω τόσα λεφτά γι'αυτό δεν έχω αγοράσει ακόμα αλλά μπορεί να αναγκαστώ.

Μηχανάκι δεν έχεις για να βολευτείς; Και να δανείζεσαι αυτοκίνητο από τους δικούς σου για όταν βρέχει.


Δεν έχω δίπλωμα για μηχανάκι εκτός του οτι είναι πιο επικίνδυνο και οι δικοί μου το χρειάζονται το αυτοκίνητο και επίσης δεν μου το δίνουν.Μου λένε εάν θές αγόρασε δικό σου.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Jul 2020 17:06 #236224 by Blood Prince
Οταν πρόκειται για βιβλίο που με ενδιαφέρει να αγοράσω διστάζω να διαβάσω κριτικές γιατί πολλές εξ αυτών περιέχουν spoilers.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Jul 2020 22:40 #236268 by Blood Prince
Μόλις πρίν λίγο μου έπεσε το ποντίκι κάτω και έσπασε λίγο.Τουλάχιστον λειτουργεί.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jul 2020 14:12 #236285 by Ηλιας
Ευτυχως δεν εσπασε, κριμα θα ηταν να εμπαινες σε εξοδα για αγορα ποντικου.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jul 2020 15:58 - 06 Jul 2020 16:25 #236289 by Blood Prince

Brazhlias wrote: Ευτυχως δεν εσπασε, κριμα θα ηταν να εμπαινες σε εξοδα για αγορα ποντικου.


Εσπασε με το που έπεσε ένα πολύ μικρό κομμάτι (Gaming Mouse είναι) αλλά πάλι καλά που λειτουργεί.

Κάποια στιγμή στο μέλλον θα πρέπει να αγοράσω και πληκτρολόγιο για το Laptop αλλά εφόσον μπορώ να κάνω δουλειά δεν επείγουν αυτή την στιγμή.

edit Απλά τι συμβαίνει...το κομμάτι που έσπασε ευτυχώς δεν είναι απαραίτητο για την λειτουργία του ποντικιού.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Jul 2020 11:57 #236414 by Sotiris Greece
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification