Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Football Manager 2014

05 May 2014 00:43 #144189 by AlexMastermind
Football Manager 2014. Είμαι στην πέμπτη χρονιά στον Παναθηναικό και έχω 4 συνεχόμενα πρωταθλήματα. Τα οικονομικά της ομάδας είναι εξαιρετικά (Champions League και πώληση ταλέντων) και ο πρόεδρος μου χτίζει γήπεδο το οποίο όμως για κάποιο λόγο δεν γίνεται. Ξέρει κανείς αν είναι bug;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 May 2014 08:43 #144198 by Δημήτρης Κάτσης

AlexMastermind wrote: Football Manager 2014. Είμαι στην πέμπτη χρονιά στον Παναθηναικό και έχω 4 συνεχόμενα πρωταθλήματα. Τα οικονομικά της ομάδας είναι εξαιρετικά (Champions League και πώληση ταλέντων) και ο πρόεδρος μου χτίζει γήπεδο το οποίο όμως για κάποιο λόγο δεν γίνεται. Ξέρει κανείς αν είναι bug;

Μας κυνηγάει το γηπεδίκο και στο μάνατζερ γ........α

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 May 2014 08:46 #144199 by Γιώργος Κουνναφής
Α) Εννοείται το τελευταίο Football Manager 2014 για PC (αφού μόνο εκεί κυκλοφόρησε). Ξεκίνησα μια σεζόν με τη Liverpool και αφού κατέκτησα το πρωτάθλημα και μετά από μια πάρα πολύ καλή παρουσία στο Champions League και αφού μάζεψα αρκετά λεφτά αγόρασα τον Christiano Ronaldo, τον Robben και τον Diego Costa (full επίθεση!)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 May 2014 16:22 #144206 by Αλέξανδρος
FM 13 με Ολυμπιακό, Kagawa,Quaresma μόνο μερικά από τα παιχτάκια που χα φέρει :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 May 2014 22:01 #144231 by Adon
Replied by Adon on topic Football Manager 2014
Νομίζω ήταν το 2009 έκδοση για PC.Είχα αγωρασει
Marcello Agnoletto
Aldo Agroppi
Demetrio Albertini
Fabio Bazzan
Gastone Bean
Enzo Bearzot
Fosco Becattini
Gianfranco Bedin

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 May 2014 16:28 #144343 by Kωνσταντινος Σολδατος
Παιζω FM14,σχεδον παντα σε ολα τα FM με Ατλετικο Μαδριτης!Προτιμω κυριως λατινογενεις παικτες,και το συστημα 4-4-2 με ρομβο.Συνηθως την 2η χρονια καταφερνω να σηκωσω πρωταθλημα κ ισως νταμπλ,και σε βαθος 5ετιας σηκωνω 5 κουπες σε μια χρονια.Σε καθε FM παντα φερνω την αγαπη Τorres πισω!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 May 2014 20:10 #144502 by Βαγγέλης Δασκαλάκης
2007 πρέπει να ήταν και έπαιζα σε φίλο μεγαλύτερο από εμένα. Αν θυμάμαι καλά Arsenal είχα και θυμάμαι πως είχα κολλήσει για κάνα δύωρο. Από τότε δεν ξανά έπαιξα :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 May 2014 15:41 #145137 by Αποστόλης Αναστασίου
Στο Steam έχει μια πολύ καλή προσφορά για το Football Manager 2014 , καθώς από την αρχική τιμή των 49,99 € , με την έκπτωση σας προσφέρεται μόνο στα 12,50 € !



Προλάβετε να το αγοράσετε μέχρι τις 12 του Ιούνη .

Consoles are for people who like video games, PCs are for gamers.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification