Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Κινητά τηλέφωνα/tablets: Προτάσεις αγοράς/Τι κινητό θέλετε να αγοράσετε?

22 Jan 2011 16:24 #88408 by Aνέστης Αδαμίδης
Στρατό πας ρε. Τι κινητό θέλεις να έχεις; Πάρε εκεί μια μπαχατέλα να τελειώνεις....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Jan 2011 16:30 #88411 by Γιάννης Ρέμας

TheReaper wrote: Στρατό πας ρε. Τι κινητό θέλεις να έχεις; Πάρε εκεί μια μπαχατέλα να τελειώνεις....


θέλω καλή μπαγκατέλα :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Jan 2011 16:42 - 22 Jan 2011 17:29 #88412 by rafor
Παρε το 2ο ,γιατι το 1ο πρεπει να ειναι οικολογικο και να φορτιζει με τον ηλιο(ή και με τον ηλιο)και γενικα ειναι κατωτερο του 2ου.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Jan 2011 17:00 #88415 by lavezzi7
Εγώ legend θα έπαιρνα το δεύτερο.

Για τι χρήση το θες;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Jan 2011 17:16 #88418 by Μπάμπης Χαραλάμπους
Εγω θα σου προτεινα ενα ασπρομαυρο κινητο που πουλαει η vodafone με 10 ευρω...

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Jan 2011 17:25 #88419 by rafor
Aυτο εδω λεει ο BigBoss.Aν θες δες λιγακι και αυτο , βολικο ειναι και εχει και 2 χρονια εγγυηση.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Jan 2011 17:37 #88421 by Ιβάν
Εγώ συμφωνώ με τον Bo$$. Μια χαρά οικονομικό κινητό είναι, και για τέτοια χρήση που το θες... το καλύτερο. Είναι και μικρό!

lavezzi7 wrote: Για τι χρήση το θες;

Το λέει!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Jan 2011 17:41 #88422 by rafor
Καλα, ειπαμε , θα δωσει που θα δωσει χρηματα, να μην του μεινει τελειως αχρηστο.Ουτε 1 ραδιοφωνακι να μην μπορει να ακουει???Επισης αυτο με τα 10 ευρω πρεπει να εχει 1ιντσα οθονη,ισως και λιγοτερο απο 1 ιντσα και ειναι και πρασινη οθονη οπως τα κινητα του 2000.Ειπαμε, μην το παρακανουμε πια...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Jan 2011 17:51 #88424 by Γιάννης Ρέμας
ναι ρε bigboss φοβάμαι πως δεν θα μπορώ και να το χειριστώ :D , τώρα για την επιλογή του rafor είναι καλή και έχει ράδιο rds (πολύ καλό σήμα απ ότι θυμάμαι όταν είχα ένα sony erricson) αλλά δεν έχει φακό, θα το κοιτάξω άμα δεν πάρω το nokia οπού παίζει ράδιο (δεν ξέρω αν πιάνει καλό σήμα αν έχει κάποιος nokia ας πει) χωρίς ακουστικά και έχει και φακό

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Jan 2011 17:58 #88426 by rafor
Τον φακο τι τον θες???Ειχε η μανα μου ενα Nokia(μουφα με 30 ευρω) με φακο και δεν φωτιζει ιδιαιτερα.Επισης δεν θα το εχεις ολη μερα το κινητο ανοιχτο για να μην χαλας και τζαμπα την μπαταρια.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification