Δείξτε μας το Desktop σας!

08 Nov 2010 21:29 #83769 by Lalo007
Εστω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Nov 2010 16:58 #83817 by Ιβάν
@BigBo$$: Αν δεν κάνω λάθος η γρήγορη εκκίνηση δεν υπάρχει στα 7. Εσύ πρέπει να έχεις τα vista αν δεν κάνω λάθος.Οπότε εμείς αναγκαστικά τα αρχεία πρέπει να τα έχουμε σε φακέλους και να τα ψάχνουμε. Παντός θα ακολουθήσω αυτη τη τακτική για να έχω ένα πιο γρήγορο pc.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Nov 2010 17:07 #83823 by Νικολής Ασημάκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Nov 2010 17:24 #83826 by Ιβάν

Nikolis wrote: Windows 7 έχει.

Τότε πως τα έχει όλα διαφορετικά? Τις καρτέλες για παράδειγμα!? Έψαξα και δεν βρήκα τίποτα για γρήγορη εκκίνηση!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Nov 2010 17:34 #83829 by Aνέστης Αδαμίδης
Βασικά Nikoli έχει το περιβάλλον των Vista. Τώρα αν το πείραξε από μέσα και έβαλε να δείχνει όπως τα Vista αυτό δεν μου το είπατε.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Nov 2010 17:36 #83830 by Νικολής Ασημάκης
Windows 7 με περιβάλλον Vista. Δεν είναι και τόσο πρωτότυπο. Πολλοί το κάνουν.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Nov 2010 17:40 #83831 by Ιβάν

Nikolis wrote: Windows 7 με περιβάλλον Vista. Δεν είναι και τόσο πρωτότυπο. Πολλοί το κάνουν.

Οχ... γαλάτο! Και πως γίνεται κάτι τέτοιο? :shock:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Nov 2010 20:41 #83849 by Νικολής Ασημάκης
Μιας και κάθησα σήμερα στο νετμπουκ μου είπα να βγάλω μια εικόνα και από την επιφάνεια εργασίας μου εκεί πέρα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Nov 2010 23:50 #83887 by Μπάμπης Χαραλάμπους

Nikolis wrote: Windows 7 με περιβάλλον Vista. Δεν είναι και τόσο πρωτότυπο. Πολλοί το κάνουν.


Όχι έχω Windows 7 με μερικές προσωπικές πινελιές που μου πήραν κάτι ΩΡΕΣ για να τις κάνω (για να βρω τον τρόπο προκειμένου να τις κάνω για την ακρίβεια). Μεγάλη διαδικασία αλλά άξιζε. Δεν αντεχα να βλέπω κατι κουτια πάνω στην task bar αλλά ουτε να αποχωριστώ το quick start.

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Nov 2010 11:22 #84479 by Aνέστης Αδαμίδης
Πριν δυο μέρες άλλαξα επιφάνεια εργασίας. Ορίστε το καινούριο.

File Attachment:


Κάνετε κλικ επάνω για να το δείτε σε μεγαλύτερη ανάλυση.

Α, ναι. Είναι η Ringo από το Air Gear, μια ανολοκλήρωτη σειρά. Λένε ότι βγήκε στις 17 Νοέμβρη μια ταινία από το anime αυτό, η οποία λέγεται ότι είναι προάγγελος της 2ης σεζόν. Ακόμη δεν την έχω βρει για να την δω, αλλά το ψάχνω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification