Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Now Playing: Ποια games παίζετε σήμερα?

25 Jun 2022 23:42 - 25 Jun 2022 23:43 #265221 by Απόστολος Μητσακούλης
Πήρα ο αδελφός μου το until dawn. Δν είναι του στυλ μου, αλλά άκουσα τα καλύτερα λόγια. Μάλλον θα το δοκιμάσω όταν βρώ χρόνο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Jun 2022 19:47 #265227 by Blood Prince
Το Until Dawn το έχω τερματίσει. Το είχα νοικιάσει παλιότερα από το videoclub.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Απόστολος Μητσακούλης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Aug 2022 23:26 #265947 by Blood Prince
Τίποτα δεν παίζω αυτό το διάστημα και δεν με βλέπω να παίζω για τους υπόλοιπους μήνες του 2022 εκτός αν υπάρξουν εξαιρέσεις αλλά τον Ιανουάριο 2023 θα αγοράσω PlayStation 5 οπότε τα παιχνίδια του PlayStation 4 που έχω στην library και δεν έχω παίξει όπως το Dragon Age Inquisition θα τα παίξω εκεί.

Επίσης ευκαιρία να ξαναπαίξω το AC Valhalla και άλλα. 

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Aug 2022 01:01 #266034 by Απόστολος Μητσακούλης
Λίγο δύσκολο να παίξω ps4 μιας και λείπω ένα μήνα σχεδόν απο το σπίτι. Πάντος το bleach brave souls το έλιωσα στο κινητό αυτο τον καιρό.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Nov 2022 21:13 #267605 by Βασίλης Σπετσιέρης
Παίζω God of War collection στο ps vita 
Μαζί με τις δυο εκδόσεις του Ragnarok (ps4/ps5), θα έχω τα platinum σε ότι GoW έχει κυκλοφορήσει.
Αν και ουσιαστικά είναι παιχνίδι του 2005, ήταν αρκετά μπροστά από την εποχή του
The following user(s) said Thank You: Απόστολος Μητσακούλης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Nov 2022 02:45 #267616 by Απόστολος Μητσακούλης
Αυτές τις μέρες παίζω God Of War Ragnarok. Ψάχνω ήδη τα ravens μην την πάθω όπως το προηγούμενο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Nov 2022 22:25 #267653 by Βασίλης Σπετσιέρης
Ξεκίνησα το Salt & Sacrifice στο ps5. Ολοκλήρωσα την ps4 έκδοση και σίγουρα είναι κατώτερο του Salt & Sanctuary, αλλά επειδή κάνω stack (το πρώτο το έκανα 3 φορές) θα ολοκληρώσω το sequel και στο ps5

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Dec 2022 02:29 #268043 by Απόστολος Μητσακούλης
Είδα κίνηση περί Katyusa και το έπαιξα πάλι σήμερα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Dec 2022 13:24 - 18 Dec 2022 13:27 #268152 by Blood Prince
14 Ιουνίου 2022 ήταν η τελευταία φορά που έπαιξα τερματίζοντας το AC Black Flag.

Χθες 18 Δεκεμβρίου επέστρεψα και κατέκτησα τα πρώτα trophies μετά από καιρό αποχής. 

Καθώς έχω δουλειά και έσοδα μπορώ να αγοράσω κονσόλα νέας γενιάς οπότε θέλω (αν και ακόμα το ψάχνω PS5 ή Series X) εντούτοις παρόλο που δεν έχω 4Κ TV και παίζω σε κονσόλα περασμένης γενιάς (PS4) ενθουσιάστηκα με τα γραφικά του πρώτου Uncharted στο Nathan Drake Collection. 

Ανυπομονώ να το ξαναπαίξω και σήμερα και τα γραφικά θυμίζουν αρκετά UH 4. 

Μεσα στην εβδομάδα σκοπεύω να τερματίσω το πρώτο uncharted και την δεύτερη εβδομάδα των γιορτών μετά την πρωτοχρονιά θα παίξω το δεύτερο uncharted, και μόλις τελειώσω, μπορεί να παίξω το Dragon Age Inquisition και μετά να μεταβώ σε νέα γενιά. Θα δω. 

Για την ώρα απολαμβάνω πραγματικά το πρώτο uncharted. Η Bluepoint έκανε τρομερή δουλειά τόσο στους χαρακτήρες όσο και στο περιβάλλον πχ τα εφέ των υδάτων. 

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification