Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

The Elder Scrolls Online

20 Oct 2013 01:51 #134276 by Petros Kitsaras

Senzin wrote:

Vasilis wrote:

JaCk_RiDeR wrote: Δυστιχώς το πάει για P2P για αρχή... κάτι που δεν ξέρω κατα πόσο θα πετίχει αυτό.


Δεν είναι παράλογο το Pay-to-Play, από το να στο βγάλει σε Free-to-Play και να στο ρημάξει στο Pay-to-Win καλύτερο θα είναι πιστεύω.



Για συστημα σαν του Guild Wars ουτ καν λογος;

Στην εποχη που βρισκομαστε αυτο ειναι πιο συνετο. Επισης δεν χανω τις ελπιδες μου για Free to Play βλεποντας την πορεια του Path of Exile... αλλα sub system και στο κοστος που λενε ουτε καν λογος για να ασχοληθω εγω προσωπικα.


και εγω μια απο τα ίδια. Δεν θα ασχοληθώ μάλλον αν είναι να πληρώνω. Αν βγει και μετα απο 2-3 χρωνια ειναι καλο τότε βλέπουμε

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Dec 2013 22:50 #136251 by Βασίλης Καμακάρης
H Bethesda κυκλοφόρησε ένα νέο βίντεο για το πολυαναμενόμενο MMORPG της The Elder Scrolls Online . Στο video παρατηρείτε ορισμένα χαρακτηριστικα για τους χαρακτήρες σας.


[center:3g9af8pw][youtube:3g9af8pw]
[/youtube:3g9af8pw][/center:3g9af8pw]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Dec 2013 20:19 #136791 by Γεώργιος Μανταφούνης
Δημοσιεύτηκε η ημερομηνία κυκλοφορίας του. Περισσότερα στο www.gameworld.gr/news/mmorpg/ite ... item/15174 .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Jan 2014 11:20 #139478 by Jester
Replied by Jester on topic The Elder Scrolls Online
Νέο βίντεο με τους developers να μας παρουσιάζουν group pve περιεχόμενο. Το party τους τα βάζει με μια σειρά από world bosses με πολύ εντυπωσιακά αποτελέσματα!

[youtube:1r5f6pi9]
[/youtube:1r5f6pi9]

Τι να πω, φαίνεται εξαιρετικό! Απλά δε μπορώ να περιμένω...

Τempora mutantur et nos mutamur in illis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Jan 2014 18:08 #139526 by Eluse
Replied by Eluse on topic The Elder Scrolls Online
WoW scrolls online.

Το παιχνίδι φαίνεται από το πρώτο δευτερόλεπτο πώς είναι themepark. Ωστόσο θα ήθελα να γράψει κάποιος μία ομοιότητα εκτός από το lore με Morrowind,Skyrim,Oblivion.
Μπορεί να υπάρχει κάτι που να θυμίζει elder scrolls και να μην το βλέπω.

Οτιδήποτε, κάποιο στοιχείο του gameplay, μουσική ; animation ;
τα safe zones ;


Ένα guildwars2 με elder scrolls lore.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jan 2014 15:11 #139779 by Eluse
Replied by Eluse on topic The Elder Scrolls Online
Δείτε τα pre-order bonus !!! είναι φανερό πλέον πώς στοχεύουν στο κέρδος των 2 πρώτων μηνών + ότι "κλέψουν" από τους "νέους" σε mmorpg στις κονσόλες που βλέπουν elder scrolls και νομίζουν ότι είναι από τη Bethesda.

Στο mmorpg.com δεν βρίσκεται καν στο top6 των αναμενώμενων games, όταν το guildwars 2 που ήταν και μόνο b2p ήταν πρώτο επί ένα χρόνο περίπου ... και σε 6 μήνες έχασε τους μισούς παίκτες.
Καταλαβαίνετε τι έχει να γίνει εδώ...

Προβλέπω σε 2 μήνες μεγαλύτερη πτώση πληθυσμού και από το SWOTR.

Έχουν φτάσει σε σημείο να πουλιέται το παιχνίδι, ενώ έχουν NDA στους testers.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Feb 2014 10:43 #140062 by Jester
Replied by Jester on topic The Elder Scrolls Online
Μου έστειλαν Beta Key για το τριήμερο 8/2 - 10/2. Αν έχει και κάποιος άλλος ας απαντήσει εδώ για να βρεθούμε ingame.

Θα σας έχω preview τη Δευτέρα. Ελπίζω λόγω υποχρεώσεων να προλάβω να βάλω 10-12 ώρες παιχνιδιού.

Το client είναι 22 GB...

Τempora mutantur et nos mutamur in illis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Feb 2014 11:38 #140064 by tony g
Replied by tony g on topic The Elder Scrolls Online
@jester
lucky kid

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Feb 2014 13:04 #140065 by Μάνος Γρυπάρης
Από την περασμένη Παρασκευή έχω beta key και ετοιμάζω The Elder Scrolls Online preview και εκτενές gameplay video (θα βγει πάνω από 1 ώρα). Το embargo της δημοσίευσης λήγει αυτή την Παρασκευή 7/2 στις 17:00 και θα αφορά το PvE.

Jester το ερχόμενο τριήμερο θα δούμε για πρώτη φορά και PvP. Αυτό σημαίνει ότι το αντίστοιχο άρθρο για το PvP και το βίντεο θα ανέβουν την άλλη Παρασκευή 14/2 στις 17:00.

Η Bethesda δεσμεύει τους δημοσιογράφους και δεν μπορούμε να ανεβάσουμε οποιαδήποτε δημοσίευση οπότε δεν μπορώ να σας πω ακόμη κάτι. Αλλά μετά το πρώτο άρθρο της Παρασκευής θα μπορούμε να κάνουμε συζήτηση.

Σε πρώτη φάση έμεινα πολύ ικανοποιημένος από αυτό που είδα.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Feb 2014 21:27 - 10 Feb 2014 14:25 #140098 by Eluse
Replied by Eluse on topic The Elder Scrolls Online
έλαβα και εγώ beta key, 7-10/2

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification