Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Είστε off-topic; Γράψτε ότι θέλετε ΕΔΩ!

29 Sep 2018 23:46 - 30 Sep 2018 00:19 #219109 by Άκης Ζαχαριάδης

efane wrote: Δεν έχει τον αέρα που είχε πριν δυο μέρες αλλα απόψε στο Μαρούσι βρέχει ασταμάτητα!


Το ιδιο και στην Χαλκίδα, και σε λιγο θα δουμε και τον Νωε, και θα κυκλοφορούμε με βάρκες :P :lol: :lol: :lol:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Sep 2018 21:17 #219116 by Μάρκος Ασκανιάν
Στη Καλογρέζα όλα καλά, ήρθε το φέρι και μας μετακίνησε από δω κι από κει.

Adododo!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Oct 2018 00:24 #219454 by Aνέστης Αδαμίδης
Έχω αγοράσει το Dishonored 2 Collector's Edition κι ακόμη δεν το έχω παίξει. Έχω αρχίσει να έχω πλέον υπαρξιακά προβλήματα σχετικά με το κατά πόσο είμαι gamer ή συλλέκτης memorabilia...
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Mar 2019 18:03 - 08 Mar 2019 18:07 #223896 by Blood Prince
Αυτό που γίνεται με ορισμένα παιχνίδια όπως το Bloodborne όπου μετά από 7 bosses σου λέει τερμάτισες το παιχνίδι ενώ υπάρχει αρκετό πρόσθετο υλικό όπως Chalice Dungeons μου κάνει ιδιαίτερη εντύπωση.Με άλλα λόγια είναι σαν να σε κοροϊδεύουν οι Developers κατάμουτρα.

Εγώ δηλαδή μπορεί να ολοκλήρωσα το expansion The old hunters,να τερμάτισα το βασικό παιχνίδι δύο φορές και να έχω δεί τα τρία διαφορετικά endings,να έχω κερδίσει όλους τους αντιπάλους και προαιρετικούς στο βασικό παιχνίδι και να έχω κάνει σχεδόν τα πάντα αλλά όταν δεν έχω κερδίσει Amygdala στο Defiled Chalice Depth 4,όταν δεν έχω παίξει Isz Chalice Depth 5 κ.λ.π δεν μπορώ να νιώθω πως τερμάτισα το παιχνίδι....πως να το κάνουμε δηλαδή ; Υπάρχουν εκκρεμότητες.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Apr 2019 20:19 - 22 Apr 2019 20:29 #224776 by Blood Prince
Διαβάζω διάφορα σχόλια στο google για διάφορα παιχνίδια που με ενδιαφέρουν και ο όρος bored υπάρχει σε όλα.

www.reddit.com/r/thelastofus/comments/8qenxa/why_does_the_last_of_us_start_out_so_boring/

gamefaqs.gamespot.com/boards/652686-the-last-of-us/66464105?page=4

www.ign.com/boards/threads/detroit-become-human-is-kinda-boring.455145567/

www.reddit.com/r/assassinscreed/comments/a99ryc/odyssey_is_s...that_its_just_boring_at_times/

Με τις απόψεις των άλλων δεν βγαίνει άκρη.Για όλα τα παιχνίδια υπάρχουν πάντα αρνητικές κριτικές.Το θέμα είναι να αγοράζουμε παιχνίδια που μας αρέσουν προσωπικά και να μην κοιτάμε πάντα τις διάφορες κριτικές.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Apr 2019 01:15 #224823 by Blood Prince

TheReaper wrote: Έχω αγοράσει το Dishonored 2 Collector's Edition κι ακόμη δεν το έχω παίξει. Έχω αρχίσει να έχω πλέον υπαρξιακά προβλήματα σχετικά με το κατά πόσο είμαι gamer ή συλλέκτης memorabilia...



Συλλέκτης νιώθω και εγώ αλλά για τον λόγο πως ενώ έχω επιθυμία να αγοράσω διάφορα παιχνίδια,όταν τα αγοράζω,τώρα τελευταία,σε αρκετά από αυτά,δεν είμαι ευχαριστημένος όταν τα παίζω. :lol:

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 May 2019 14:56 - 22 May 2019 23:39 #225217 by Blood Prince
Σας έχει τύχει να έχει περάσει ένα παιχνίδι μεγάλο διάστημα από την ημερομηνία κυκλοφορίας και να μην το βρίσκετε πλέον ;

Σκέφτομαι τον Σεπτέμβριο μάλλον γιατί το καλοκαίρι θα έχω να παίζω με το AC Odyssey να αγοράσω ένα εκ των The Last of Us και Until Dawn αλλά επειδή έχουν κυκλοφορήσει πρίν καιρό ανησυχώ πως πλέον δεν θα πουλιούνται καθόλου στην Ελλάδα .

Τουλάχιστον με παρηγορεί πως θα κυκλοφορήσουν τα αντίστοιχα The Last of us Part 2 και Man of Medan.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 May 2019 12:55 #225236 by Blood Prince

Blood Prince wrote:

TheReaper wrote: Έχω αγοράσει το Dishonored 2 Collector's Edition κι ακόμη δεν το έχω παίξει. Έχω αρχίσει να έχω πλέον υπαρξιακά προβλήματα σχετικά με το κατά πόσο είμαι gamer ή συλλέκτης memorabilia...



Συλλέκτης νιώθω και εγώ αλλά για τον λόγο πως ενώ έχω επιθυμία να αγοράσω διάφορα παιχνίδια,όταν τα αγοράζω,τώρα τελευταία,σε αρκετά από αυτά,δεν είμαι ευχαριστημένος όταν τα παίζω. :lol:


Ισχύει και με το παραπάνω.Ολο γκρινιάζω τώρα τελευταία. :lol:

Με χάλασε το Fifa 19 αγόρασα AC Odyssey.Μετά με χάλασε και το AC Odyssey γιατί είναι αντιγραφή του Origins και του Black Flag με έναν τεράστιο επαναλαμβανόμενο χάρτη που κάνει τα πράγματα χειρότερα.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jun 2019 16:51 #225673 by Μάρκος Ασκανιάν
Xbox Arena is gone. Μακράν η πιο κακή έκδοση του θρυλικού event. Απογοητεύτηκα όχι μόνο εγώ αλλά και όλη η παρέα μου για πολλούς και διάφορους λόγους με κυριότερο την μη τήρηση των κανονισμών στα τουρνουά και ειδικότερα στο Tekken 7. Ελπίζω του χρόνου να είναι καλύτερα.

Adododo!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Aug 2019 02:03 #226037 by Blood Prince
Καλά μπαίνω στο Instagram και βλέπω φωτογραφίες από ξένους που ταξιδέυουν στα Σκόπια και εξακολουθούν να χαρακτηρίζουν τα Σκόπια ως Μακεδονία........δεν πάει οι Πολιτικοί να συμφώνησαν στην μετονομοσια του κρατιδίου σε Βόρεια Μακεδονία,όλος ο κόσμος συνεχίζει και τους αποκαλεί ως Μακεδονία......

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification