Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Limbo

27 Jun 2013 15:30 #126860 by Φίλιππος Δαουκόπουλος
Φοβερό παιχνίδι όντως. Θα έλεγες ότι είναι μικρό;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jun 2013 16:28 #126867 by Νικόλας Μαρκόγλου

aliengoa wrote: Φοβερό παιχνίδι όντως. Θα έλεγες ότι είναι μικρό;


Ένας από τους αγαπημένους μου τίτλους... απλά πανέμορφο!

Σίγουρα θα το ήθελα μεγαλύτερο αλλά η διάρκειά του ήταν καλή. Συνολικά την πρώτη φορά μου πήρε , αν θυμάμαι καλά, γύρω στις δυόμιση ώρες. Εξαρτάται από το πόσο θα κολλήσεις σε διάφορους γρίφους, αν και γενικά δεν είναι ιδιαίτερα απαιτητικοί. Το καλό είναι ότι δεν επαναλαμβάνεται πουθενά και συνέχεια εμφανίζει διαφορετικές προκλήσεις. Επίσης τα περιβάλλοντα εναλλάσσονται αρκετά συχνά, ώστε να μην κουράζουν. Συνολικά λοιπόν σε αυτές τις δύο ώρες περίπου προσφέρει πράγματα που άλλοι τίτλοι τα ξεχειλώνουν σε τετράωρα...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jun 2013 19:40 #126873 by Σπύρος
Replied by Σπύρος on topic Limbo
Σίγουρα πάντως λίγο περισσότερο είναι ευπρόσδεκτο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jun 2013 23:37 #126888 by Φίλιππος Δαουκόπουλος
Ναι αλλά το κακό είναι ότι δεν μπορείς να το ξαναπαίξεις. Μια και έλυσες τους γρίφους μετά είναι πολύ εύκολο... Ολη η δυσκολία ήταν να καταλάβεις πως δουλεύουν οι γρίφοι απο εκεί και πέρα είναι νεράκι...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Feb 2014 00:16 #141077 by Κώστας Λάβαρης
Replied by Κώστας Λάβαρης on topic Limbo
Το εγκατέστησα πάλι χτες, και το ξαναέπαιξα. Απίστευτα ατμοσφαιρικό παιχνίδι. Σε βάζει στο δικό του κλίμα αμέσως. Αν και αυτή τη φορά το τερμάτισα σε μία ώρα και κάτι, σίγουρα θα μπορούσε να είναι αρκετά μεγαλύτερο. Ελπίζω το sequel να μας προσφέρει μεγαλύτερη διάρκεια. Αν όχι, συμβιβάζομαι και με την καταπληκτική ατμόσφαιρα. :)

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Feb 2014 04:24 #141101 by Γιώργος Λόλας
Replied by Γιώργος Λόλας on topic Limbo
Ρε γαμώτο εγώ δεν το έχω τερματίσει ακόμα (μη βαράτε παιδιά :P ). Το βρίσκω όντως καταπληκτικό όμως και θα το παίξω ως το τέλος που θα πάει!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Feb 2014 15:09 #141136 by Θοδωρής Μητρόπουλος
Γουστάρω την σκοτεινή ατμόσφαιρά του, αν και το τέλος αφήνει πολλά ερωτηματικά που μπορεί να ξενίσει κάποιους. Γιώργο σε ποιο σημείο είσαι? :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Feb 2014 18:27 #141148 by Γιώργος Λόλας
Replied by Γιώργος Λόλας on topic Limbo
Ούτε που θυμάμαι. Το είχα εγκαταστήσει όταν πρωτοβγήκε. Μετά ήρθε format στο PC και δεν εγκατέστησα τα πάντα όλα. Νομίζω κάπου στην αρχή είμαι (έτσι κι αλλιώς θα το ξεκινήσω από την αρχή) :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Apr 2014 12:27 #142693 by Μάρκος Ασκανιάν
Replied by Μάρκος Ασκανιάν on topic Limbo
Πολύ καλό και δύσκολο. Το είχα παίξει στο PC με το cyborg controller της Saitek και ήταν σαν να το έπαιζα στο Xbox. Πρέπει να έχει κυκλοφορήσει και συλλεκτική έκδοση του παιχνιδιού στο pc αν δεν κάνω λάθος.

Adododo!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Dec 2014 15:30 #152967 by Παντελής Δασκαλέλος
Την Παρασκευή στο Xbox One ανυπομονώ να συλλέξω τα 1000 ζουμερά achievement points του!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification