God of War (PS4)

11 Mar 2021 22:33 #247666 by Γεώργιος Χιντζιδης-Τοπαλιδης
Και γω το θεωρώ δύσκολο για Xbox. Για PC μόνο, είναι αρκετά πιθανό. 

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Mar 2021 13:52 #247695 by Απόστολος Μητσακούλης
Συμφωνώ εν μέρη, απλά δν περίμενα τα exclusive του ps4 να αρχίσουν να βγαίνουν και σε pc. Μπορεί κάποια στιγμή να δούμε και αυτά τα πράγματα σε xbox. Όλα αλλάζουν με τον καιρό κσι όχι προς το καλύτερο πιστεύω.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Mar 2021 13:54 #247696 by Απόστολος Μητσακούλης
Ψάχνω να βρω τις βαλκιρίες. Έχω αντιμετωπίσει δύο και ίδρωσε το χέρι μου. Πολύ damage.  

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Mar 2021 14:58 - 12 Mar 2021 14:58 #247698 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic God of War (PS4)

Ψάχνω να βρω τις βαλκιρίες. Έχω αντιμετωπίσει δύο και ίδρωσε το χέρι μου. Πολύ damage.  
Εγώ τις Βαλκυρίες δεν τις βρήκα καθόλου,ούτε κάν με την βοήθεια του χάρτη ! Από τους λόγους που δεν πήρα πλατίνα.Ισως το ξαναπαίξω κάποια στιγμή στο μέλλον.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Mar 2021 15:17 #247700 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic God of War (PS4)

Συμφωνώ εν μέρη, απλά δν περίμενα τα exclusive του ps4 να αρχίσουν να βγαίνουν και σε pc. Μπορεί κάποια στιγμή να δούμε και αυτά τα πράγματα σε xbox. Όλα αλλάζουν με τον καιρό κσι όχι προς το καλύτερο πιστεύω.
Αν τα δούμε στο XBOX θα δούμε και το Halo στο playstation εκτός αν αλλάξουν σε βάρος της sony.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Mar 2021 17:58 - 12 Mar 2021 18:14 #247703 by Απόστολος Μητσακούλης

Ψάχνω να βρω τις βαλκιρίες. Έχω αντιμετωπίσει δύο και ίδρωσε το χέρι μου. Πολύ damage.  
Εγώ τις Βαλκυρίες δεν τις βρήκα καθόλου,ούτε κάν με την βοήθεια του χάρτη ! Από τους λόγους που δεν πήρα πλατίνα.Ισως το ξαναπαίξω κάποια στιγμή στο μέλλον.

 
Στο Realm Muspelmheim έχει μια. Θα πρέπει να περάσεις πρώτα από όλα τα trials που έχει η περιοχή. Πέρνεις epic materials και armors απο αυτές. Μια άλλη αν θυμάμαι καλά είναι στην wildwoods. Για τις υπόλοιπες ακόμα το ψάχνω. Το χάος είναι αυτό το παιχνίδι xd. 
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Mar 2021 21:15 #247707 by Γεώργιος Χιντζιδης-Τοπαλιδης
Εγώ νομίζω είχα σκοτώσει τις περισσότερες Βαλκυρίες. Δεν με δυσκόλεψαν τόσο σε μάχη αλλά ούτε και στο να τις βρω γιατί από ότι θυμάμαι έχει μερικά hints. 

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Mar 2021 18:04 #247768 by Απόστολος Μητσακούλης
Είναι 8 συνολικά και τοποθετείς τα κεφάλια τους σε μια τοποθεσία που έχει. Τώρα ψάχνω rare materials για να φτιάξω τον Kratos πιό καλό. 

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Mar 2021 21:25 #247806 by Ερμής Δερβίσης
Οι Βαλκυρίες έχουν συμβολα στον χάρτη και εμφανίζονται όμως αφου τελειώσεις την βασική ιστορία. 

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Mar 2021 21:49 #247807 by Γεώργιος Χιντζιδης-Τοπαλιδης
Έχεις δίκιο ναι αυτό εννοούσα με τη λέξη hints απλά δεν ήμουν τελείως σίγουρος με την απεικόνιση γιατί πέρασε και αρκετός καιρός από τότε.. 

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification