Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Ποιον Internet Browser χρησιμοποιείτε?

Poll: Ποιόν Browser χρησιμοποείτε; (was ended 0000-00-00 00:00:00)

03 Nov 2009 20:40 #63932 by Νίκος Κουφός
Μονο chrome παιδια!!!ειναι κατα την γνωμη μου ο καλυτερος browser!!!Ειδικα αν αρχισουν και βγαινουν και addons θα πεταει ακομα πιο πολυ!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Nov 2009 09:29 #64164 by shaman003
Και εγω firefox χρησιμοποιώ τα τελευταία 4-5 χρόνια και σε σπάνιες περιπτώσεις σε περιπτώσεις δλδ που ο firefox έχει προβλήματα με μια σελίδα χρησιμοποιώ το IE 8.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Nov 2009 11:18 #64173 by hara75gr
firefox, αν και ειναι αρκετα βαρυς, τα προσθετα που εχω βαλει τον εχουν κανει τον ιδανικο :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Nov 2009 12:40 #64181 by Greg
Για μενα ο πιο κορυφαιος ειναι ο Safari της Apple. Εξαιρετικα γρηγορος, ελαφρυς και σχεδον ποτε δεν εχω προβληματα συμβατοτητας, ad spamming κτλ. Ειναι αρκετα απλοικος καθως εχει μονο τα απαραιτητα αλλα την δουλεια μου την κανει γρηγορα και αξιοπιστα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Nov 2009 08:33 #64868 by therafys
παλιοτερα θα σας ελεγα και εγω firefox.τον τελευταιο καιρο ομως ο ΙΕ8 εχει κανει μεγαλα βηματα.ισως ειμαι και ολιγαρκης .προσωπικα δεν εχω προβλημα με την microsoft

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Nov 2009 04:08 #65079 by dasterin
Aυτό κι αν είναι πρόβλημα, παλιότερα μέχρι και πριν από 4 μήνες φανατικός με την αλεπού, αλλά τελικά o chrome, απλά τα σπάει, μόνο και μόνο το ότι μπορείς να βγάλεις μια καρτέλα έξω σε καινούριο παράθυρο είναι μαγκιά από τις λίγες, δυστυχώς όμως πρόσεξα ότι όταν τρέχει μου καταναλώνει περίπου 80% από τον επεξεργαστή και δεν μπορώ να ανοίξω παιχνίδι, η αλεπού από την άλλη αν την άφηνες ανοιχτή 1 μέρα σου ξέσκιζε τα σωθικά... έ.. την μνήμη ήθελα να πω και τους πόρους του συστήματος.

Για εμένα αυτά που έχουν σημασία στον περιηγητή είναι η ασφάλεια και η όσο γίνετε μικρότερη κατανάλωση πόρων συστήματος και όχι ιδιαίτερα η ασφάλεια γιατί τρέχω 3 προγράμματα προστασίας από ιούς.. μέχρι κόρες μέχρι τρανά-φόρμες.

ποίος είναι ο πιο αξιόπιστος/ελαφρύς/γρήγορος τελικά για εσάς? έχει δοκιμάσει κανείς την ΟΠΕΡΑ? ( www.opera.com/ )

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jan 2010 12:10 #67473 by redkwstas
Mozilla firefox FTW.Και να καταργηθει οπωσδηποτε ο Ι.Ε.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jan 2010 12:19 #67474 by Νικόλαος-Χρήστος Κόγγος
Εγώ πριν δύο χρόνια ήμουν φανατικός οπαδός του Ι.Ε. Τώρα όμως χρησιμοποιώ Mozilla Firefox ,αν και από τα πολλά πρόσθετα σέρνεται τώρα τελευταία, και κυρίως Google Chrome. Στα linux που έχει το nettbook μου χρησιμοποιώ τον Opera.

PC user forever !!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jan 2010 13:25 #67483 by AxoN
Mozilla κι εγώ,αλλά και το Google Chrome νομίζω καλό ειναι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jan 2010 15:11 #67488 by Νίκος Καραχάλιος
To google chrome pou einai??? 8O 8O

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification