Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Game of the Year: Κανονισμοί & Απορίες

10 Feb 2019 21:21 - 11 Feb 2019 11:48 #223077 by Dimitris Fokas
Καλησπέρα Μάνο! Είχα κάνει ένα λάθος σχετικά με το email, κοίταζα τα email μου από τα "εισερχόμενα" και όχι από τα "spam" Μου είχατε στείλει email την Πέμπτη 10 Ιανουαρίου και εγώ απάντησα την Παρασκευή στις 1 Φεβρουαρίου. Να περιμένω το email από εσάς ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jul 2019 11:31 #225957 by Nikos Georgopoulos
Καλησπέρα. Αν και με καθυστέρηση, τα δώρα έχουν παραδοθεί εδώ και μήνες. Όποιος έχει θέμα μπορεί να στείλει στο games [at] gameworld.gr .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Dec 2019 14:45 #229046 by Georgios Kyranis
Στο Greek Game of the Year 2019 ειναι υποχρεωτική η ψήφος για τον διαγωνισμό;
Το γραφω γιατι δεν ξερω κανενα, οποτε θα επιλεξω στην τυχη...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Dec 2019 15:54 #229082 by Μάνος Γρυπάρης

loup-garou wrote: Στο Greek Game of the Year 2019 ειναι υποχρεωτική η ψήφος για τον διαγωνισμό;
Το γραφω γιατι δεν ξερω κανενα, οποτε θα επιλεξω στην τυχη...

Ναι και στα δύο γκάλοπ είναι υποχρεωτική η ψήφος, όπως αναφέρουν άλλωστε και οι κανόνες.
Καλό θα είναι να παίξετε τα games (κάποια είναι δωρεάν) ή έστω να δείτε βίντεο στο YouTube.
Θα σας πάρει μόλις 5 λεπτά.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
The following user(s) said Thank You: Georgios Kyranis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Dec 2019 11:43 #229293 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Καλημέρα παιδιά! Υπάρχει ένα θέμα με το share του διαγωνισμού: Το κουμπί του share δεν λειτουργεί, μου λέει "μη εγκεκριμένος χρήστης", αν το κάνω αντιγραφή επικόλληση στο λινκ του διαγωνισμού στο Facebook θα ισχύει για την συμμετοχή στο διαγωνισμό; Από ότι είδα το αντιμετωπίζουν και άλλα άτομα αυτό το πρόβλημα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Dec 2019 21:19 #229317 by Fay Sov
Γειά σας,έχω μια μικρή απορία σχετικά με τον διαγωνισμό Greek Game of the Year 2019.Επειδή δεν έχω λογαριασμό facebook για να κάνω like & share ,θα ισχύει η συμμετοχή μου στον διαγωνισμό;
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Dec 2019 22:39 #229554 by Blood Prince

Fay wrote: Γειά σας,έχω μια μικρή απορία σχετικά με τον διαγωνισμό Greek Game of the Year 2019.Επειδή δεν έχω λογαριασμό facebook για να κάνω like & share ,θα ισχύει η συμμετοχή μου στον διαγωνισμό;


Ενα από τα ίδια.Δεν έχω λογαριασμό Facebook αλλά λογικά όποιος θέλει να συμμετέχει θα πρέπει να δημιουργήσει.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Fay Sov

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Dec 2019 00:33 #229563 by Nikos Georgopoulos

Shikabane_Hime7 wrote: Καλημέρα παιδιά! Υπάρχει ένα θέμα με το share του διαγωνισμού: Το κουμπί του share δεν λειτουργεί, μου λέει "μη εγκεκριμένος χρήστης", αν το κάνω αντιγραφή επικόλληση στο λινκ του διαγωνισμού στο Facebook θα ισχύει για την συμμετοχή στο διαγωνισμό; Από ότι είδα το αντιμετωπίζουν και άλλα άτομα αυτό το πρόβλημα.

Καλησπέρα. Το διόρθωσαν την προηγούμενη εβδομάδα οι προγραμματιστές μας.
Αλλά και ένα copy-paste το link είναι επίσης το ίδιο.
Σε περίπτωση που δεν έχετε λογαριασμό στο Facebook απλά δημιουργήστε έναν πρόχειρα για τις ανάγκες του διαγωνισμού.
Ευχαριστούμε.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince, Παναγιώτης Πολυδεύκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Dec 2019 18:06 #229784 by Μάνος
Καλησπέρα σας και μπράβο για άλλη μια φορά για την προωτοβουλία σας...

Δεν με αφήνει να κάνω share την είδηση στο Facebook. Είναι έγκυρο άμα κάνω copy paste το URL της είδησης στο προφίλ μου;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Dec 2019 20:20 #229792 by Blood Prince

manosch wrote: Είναι έγκυρο άμα κάνω copy paste το URL της είδησης στο προφίλ μου;

Geonick wrote: Αλλά και ένα copy-paste το link είναι επίσης το ίδιο.


File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification