Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

02 Sep 2015 00:00 - 02 Sep 2015 18:01 #168335 by Tony
H konami συγχαρει την ομαδα του kojima για την επιτυχια του phantom pain....
Οι τυποι εχουν θρασος

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Sep 2015 14:30 #168377 by Μάνος Γρυπάρης
Δείτε το πρώτο μας Live. Το A.I. έχει βελτιωθεί λίγο, καθώς πλέον αν κάνετε θόρυβο σας εντοπίζουν. Κατά τα άλλα σε ορισμένες περιπτώσεις ενδέχεται να είστε πολύ κοντά στον εχθρό και με την αιτιολογία του ότι είναι βράδυ να μην γίνεστε αντιληπτοί. Πάντως, οι εχθροί παρατηρήσαμε στο 1ο επεισόδιο ότι έκαναν μόλις 1-2 χρήσεις χειροβομβίδας. Κοινώς ήταν εύκολη λεία. Το πρώτο μέρος του Live μας εμφανίζει στο νοσοκομείο, αύριο θα ανέβει το 2ο.



@Tonyler : Απλά κατάλαβαν το λάθος τους μετά τα σχόλια των fans και των ευχαρίστησαν. Και στο παιχνιδι μεσα λεει "A Hideo Kojima game" παντού.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Sep 2015 19:37 #168378 by Παναγιώτης Τσιάτσος
Κατ' εμέ το χθεσινό live ήταν ένα από τα καλύτερα ever, μετά λόγου γνώσεως.
The following user(s) said Thank You: Πιέρρος Φουστέρης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Sep 2015 10:37 #168388 by Georgios Manolis
Ναι μεν το A.I. έχει βελτιωθεί αλλά ώρες ώρες είναι Ι-15 αψυχολόγητο,τουλάχιστον αυτό είδα στο live.Ως open world το παιχνίδι θα έπρεπε να επιτρέπει στο A.I. να δουλεύει σαν ομάδες,να σε περικυκλώνει να πετάει χειροβομβίδες για να σε βγάλει απο τη κρυψώνα σου κλπ.Τι να πω ίσως στο Extreme επίπεδο δυσκολίας να γίνεται αυτό ποιός ξέρει.Πάντως το live είχε πολύ πλάκα,όσο είδα δηλαδή,ελπίζω το επόμενο να το προλάβω απο την αρχή. ;)

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Sep 2015 13:24 #168395 by George
Εάν γίνεις αντιλιπτός σου ρίχνουν μέχρι και οβίδες.
Το παιχνίδι είναι διαμάντι είμαι δέκα ώρες μέσα στο game και με έχει κατενθουσιάσει.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Sep 2015 15:02 #168398 by Λευτέρης Νταβερνιάρης
Άντε να έρθει αυτή η PC έκδοση, δεν αντέχω άλλο!!!!!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world" - G-Man

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Sep 2015 15:50 #168399 by Μάνος Γρυπάρης
Δείτε και το Part 2/2 από το πρώτο μας Live. Ολοκληρώσαμε το Episode 1

Σήμερα 10-12 το επόμενο Live με Episode 2.



Οσοι παιζετε γράψτε εντυπώσεις χωρίς spoilers. Κρατιέμαι για να μην παίξω όλα τα Episodes με τη μία.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Sep 2015 12:40 - 05 Sep 2015 12:41 #168410 by Georgios Manolis
Μου ήρθε χθές το πρωί το παιχνίδι και το έπαιξα το απόγευμα.Έπαιξα μόλις το prologue και σήμερα μπαίνω στα βαθιά.Στο Ps4 το παιχνίδι πετάει όχι απλά τρέχει,χαίρομαι που για μια φορά δεν ήταν παραμύθι τα 60 fps.Γιατί έχουμε δεί demos άλλων παιχνιδιών στο Ps4 στα 60 fps κι όταν κυκλοφόρησαν τα παιχνίδια ήταν κλειδωμένα στα 30.
Γενικά δεν είδα κανένα τεχνικό πρόβλημα,το παιχνίδι είναι πεντακάθαρο όπως και κάθε MGS τίτλος.
Μόλις παίξω αρκετά θα έχω πιο ολοκληρωμένη γνώμη. ;)

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Sep 2015 15:45 - 05 Sep 2015 15:46 #168411 by Λευτέρης Νταβερνιάρης

the_prophet1987 wrote: Μου ήρθε χθές το πρωί το παιχνίδι και το έπαιξα το απόγευμα.Έπαιξα μόλις το prologue και σήμερα μπαίνω στα βαθιά.Στο Ps4 το παιχνίδι πετάει όχι απλά τρέχει,χαίρομαι που για μια φορά δεν ήταν παραμύθι τα 60 fps.Γιατί έχουμε δεί demos άλλων παιχνιδιών στο Ps4 στα 60 fps κι όταν κυκλοφόρησαν τα παιχνίδια ήταν κλειδωμένα στα 30.
Γενικά δεν είδα κανένα τεχνικό πρόβλημα,το παιχνίδι είναι πεντακάθαρο όπως και κάθε MGS τίτλος.
Μόλις παίξω αρκετά θα έχω πιο ολοκληρωμένη γνώμη. ;)

Παίζετε με τον πόνο μου όλοι :'( :(
3 βδομάδες μέχρι να έρθει στο Ελλαδιστάν η PC έκδοση(ή περίπου κάπου εκεί)

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world" - G-Man

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Sep 2015 18:57 #168413 by Tony

TheRedWood wrote:

the_prophet1987 wrote: Μου ήρθε χθές το πρωί το παιχνίδι και το έπαιξα το απόγευμα.Έπαιξα μόλις το prologue και σήμερα μπαίνω στα βαθιά.Στο Ps4 το παιχνίδι πετάει όχι απλά τρέχει,χαίρομαι που για μια φορά δεν ήταν παραμύθι τα 60 fps.Γιατί έχουμε δεί demos άλλων παιχνιδιών στο Ps4 στα 60 fps κι όταν κυκλοφόρησαν τα παιχνίδια ήταν κλειδωμένα στα 30.
Γενικά δεν είδα κανένα τεχνικό πρόβλημα,το παιχνίδι είναι πεντακάθαρο όπως και κάθε MGS τίτλος.
Μόλις παίξω αρκετά θα έχω πιο ολοκληρωμένη γνώμη. ;)

Παίζετε με τον πόνο μου όλοι :'( :(
3 βδομάδες μέχρι να έρθει στο Ελλαδιστάν η PC έκδοση(ή περίπου κάπου εκεί)

Δε χρειαζεται να στεναχωριεσαι...το παιχνιδι ειναι επικο σκουπιδι!!!!!!!!Πλακα κανω εννοειται.
Εγω μαζεψα λευτα για xo/ps4 και το αγορασα τον Ιουλιο.Ο λογος που πηρα xo ειναι το batman arkham knight,το οποιο πρεπει να περιμενω για να το αγορασω το Δεκεμβριο.....Εσυ περιμενεις 3 εβδομαδεσ,εγω 7 μηνες(καπου 28 εβδομαδες)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification